Przed skontaktowaniem się z nami zobaczyć naszą listę F.A.Q.
CAPTCHA – rodzaj techniki stosowanej jako zabezpieczenie na stronach www, celem której jest dopuszczenie do przesłania danych tylko wypełnionych przez człowieka.
Numer identyfikacyjny pojazdu, powszechnie nazywany w skrócie VIN. To unikalny numer seryjny używany w przemyśle motoryzacyjnym do identyfikacji poszczególnych pojazdów samochodowych. Numer VIN to 17-znakowy identyfikator, nie zawiera litery I (i), O (O) i Q (q) (w celu uniknięcia pomyłki z cyframi 1 i 0). Dwa pojazdy nie mogą posiadać tego samego numeru VIN, a więc jest to taki odcisk palca w samochodzie.
Numer VIN można znaleźć w dowodzie rejestracji pojazdu lub np. w polisie ubezpieczeniowej. Jeśli te dokumenty nie są dostępne, VIN można znaleźć również wewnątrz samego pojazdu. Jeznym z takich miejsc jest deska rozdzielcza po stronie kierowcy oraz na słupku po stronie drzwi kierowcy.
Niektóre rozwiązania:
  • Poczekaj chwilę, e-mail może przyjść z małym opóźnieniem. Dostawa trwa zwykle mniej niż jedną minutę, ale w niektórych przypadkach czas oczekiwania może być dłuższy (do 5 minut)
  • Sprawdź, czy informacje o dostawie zamówienia nie zostały przeniesione do folderu ze spamem w Twojej skrzynce e-mail.
  • Jeśli zamówienie nie zostało dostarczone do Ciebie, skontaktuj się z nami. Wyślemy je ponownie.
Nasz serwis nie posiada takich informacji, jak indywidualne kody "specjalne" nadawane dla pojazdu. Aby uzyskać "specjalny kod" musisz udać się do autoryzowanego serwisu.
Dekoder-VIN.pl nie ponosi odpowiedzialności za dokładność informacji, które publikuje, a wszczególności dane techniczne, cechy, specyfikacje, wskaźniki, itp. Logotypy producentów, Marki i wszystkie inne znaki towarowe są własnością ich właścicieli.